Düğün hazırlık süreçleri keyifli olduğu kadar zor! Bir de davetiye tasarlatıp, konuklarınıza elden ya da kargo ile teslim edip, geri dönüş almayla ve düğün tarihinizi hatırlatmakla uğraşmayın istedik. Türkiye’nin en kullanışlı online düğün davetiye sitesine hoş geldiniz! Düğün davetiyesi hazırlamak, yayınlamak ve davetlilere göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece bilgi gönderme formunu doldurarak online düğün davetiyesine sahip olabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir online düğün davetiye sitesi hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

VİZYONUMUZ

Geleneksel düğün davetiyeleri yerine sektöre dijital bir çözüm sunma.

FİRMAMIZ HAKKINDA

2020 yılında Bursa’da kurulmuştur. dugunwebsitesi.net herkesin kolayca, etkileyici düğün sitesi sahibi olmasına olanak tanır. Düğün sahibi çiftlerin tek yapması gereken hazır tasarımlarımız arasından seçim yaparak düğün davetiyesini dijital ortama taşımaktır.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://sampledata.catanisthemes.com/sweetinz/wp-content/themes/sweetinz/images/default/bg-page-title.jpg); }